MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE)

Zachęcam także do udostępnienia szerokiej publiczności zrealizowanego przedsięwzięcia, otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych dla osób z zewnątrz. Macie Państwo możliwość pokazania, nie tylko w kraju, efektów swojej pracy i zrealizowanych projektów poprzez m.in. zaproponowanie specjalnej, korzystnej oferty dla mieszkańców i gości naszego regionu np. darmowe wejście lub zniżkę do obiektu czy zwiedzanie zaplecza niedostępnego na co dzień dla odwiedzających. Otwarcie projektu, przygotowanie atrakcji charakterystycznych jedynie dla Was, jest jednym z priorytetów DOFE.

Główną korzyścią dla nas wszystkich z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku oraz pokazania naszych osiągnięć. Ogólnopolska akcja, jaką jest DOFE,  corocznie skupia ponad 1000 wydarzeń w Polsce, do tej pory odwiedziło je już około 200 tysięcy osób uczestniczących aktywnie w wydarzeniu. Akcja nasza zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą wspólną inicjatywę i zaangażowanie oraz skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w całej Polsce w ramach Dni Otwartych  2018, zostaną zaprezentowane na stronie: www.dniotwarte.eu.

Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcam do dołączenia do Dni Otwartych 2018. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu

Jeżeli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudnościw realizacji wydarzenia, służymy pomocą i radą. Z ramienia Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, osobą koordynującą udział Państwa w wydarzeniu, jest pani Dorota Obzejta-Żbikowska z Wydziału Informacji i Szkoleń Beneficjentów,  tel (22) 542 2220, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu

Raz jeszcze zapraszam i zachęcam do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2018.

– Mariusz Frankowski

MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH
www.mazowia.eu
ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel.: 022 542 20 00
fax: 022 698 31 44