MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE)

Beneficjenci biorący udział w akcji, dzięki pozyskanym środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, mają możliwość pokazania, efektów swojej pracy i zrealizowanych czy rozpoczętych projektów poprzez otwarcie miejsc, na co dzień niedostępnych dla osób z zewnątrz. Oprócz udostępnionych projektów uczestnicy DOFE otrzymują np. darmowe wejście lub zniżkę do obiektu czy zwiedzanie zaplecza niedostępnego, na co dzień.

Główną korzyścią dla wszystkich uczestników akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku, a także pochwalenia się osiągnięciami. Ogólnopolska akcja, jaką jest DOFE, corocznie skupia ponad 1000 wydarzeń w Polsce. W sumie przez ostatnie lata około 200 tysięcy osób aktywnie uczestniczyło w wydarzeniu. Akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono wspólną inicjatywę i zaangażowanie oraz skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w całej Polsce w ramach Dni Otwartych 2018, zostały opublikowane na stronie: www.dniotwarte.eu

DOFE towarzyszy ogólnopolska kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne.  Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH
www.mazowia.eu
ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel.: 022 542 20 00
fax: 022 698 31 44