[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Prośba o wycenę Usługi tłumaczenia na język migowy przez osoby biegle posługujące się językiem migowym dla Sieci Punktów Informacji Funduszy Europejskich w województwie mazowieckim.

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE), działająca przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie, zaprasza Wykonawców zainteresowanych zamówieniem na „Usługi tłumaczenia na język migowy przez osoby biegle posługujące się językiem migowym dla Sieci Punktów Informacji Funduszy Europejskich w województwie mazowieckim” do zapoznania się z treścią załączonych dokumentów oraz przesłania oferty na załączonym formularzu szacowania.

 

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 542 22 73 lub e-mailowym na adres k.baranowska@mazowia.eu, i.milkowska@mazowia.eu.

Więcej szczegółów znajduje się w załącznikach.

 

AKTUALIZACJA:

Zamawiający dokonał szacowania wartości przedmiotu zamówienia na „Usługi tłumaczenia na język migowy przez osoby biegle posługujące się językiem migowym dla Sieci Punktów Informacji Funduszy Europejskich w województwie mazowieckim”. W związku z faktem, iż wartość szacunkowa wynikająca ze złożonych wycen przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o niekontynuowaniu/anulowaniu postępowania bez jego formalnego wszczynania w trybie zapytania ofertowego. Zamawiający planuje wprowadzenie stosownych zmian w zakresie przedstawionych wymagań a następnie ponowne zwrócenie się do Wykonawców z prośbą o dokonanie szacowania wartości zamówienia prowadzonego na nowych/innych zasadach.

Zamawiający zaznacza, że przedmiotowe ogłoszenie dotyczyło wyłącznie szacowania wartości a składane dokumenty nie stanowiły ofert.

 

AKTUALIZACJA

Oferty należy składać do dnia 10.10.2023r. do godz. 10:00 na adres e-mail:  k.baranowska@mazowia.eu, i.milkowska@mazowia.eu .


Oferty należy składać do dnia 06.09.2023r. do godz. 10:00 na adres e-mail:  k.baranowska@mazowia.eu, i.milkowska@mazowia.eu .


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-09-28
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-09-28

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content