[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia pt. „Weryfikacja poprawności postępowań konkurencyjnych w Bazie Konkurencyjności (EFS+) dla pracowników IP”

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, zwraca się z uprzejmą prośbą o przygotowanie oferty szkolenia dla pracowników z następującego zakresu tematycznego:

„Weryfikacja poprawności postępowań konkurencyjnych w Bazie Konkurencyjności (EFS+) dla pracowników IP

 

Planowana liczba osób:  46 osób w podziale na 2 grupy. Minimalna liczba uczestników zagwarantowana przez Zamawiającego wynosi 42 osoby.

 

Czas trwania szkolenia:   2 szkolenia dwudniowe (2 grupy szkoleniowe x 2 dni)  (Program szkolenia każdego dnia powinien obejmować co najmniej 8 godzin szkoleniowych, z trzema przerwami; godzina szkoleniowa = 45 min), czyli łącznie 4 dni szkoleniowe.

 

Terminy szkoleń:   październik 2025r.

 

Proszę o przesłanie oferty mailem na adres: wkrszkolenia@mazowia.eu do dnia 16 września 2025 r. z dopiskiem w tytule wiadomości: „Zasada konkurencyjności”

 

[AKTUALIZACJA]

Informacja o wyborze wykonawcy:

W dniu 17.09.2025 r. dokonano wyboru wykonawcy:

Kancelaria Doradcza Progressio Przemysław Kuderczak

ul. Bolesława Prusa 12
55-050 Sobótka

na kwotę 28 980,00 zł

Oferty złożyło 2 Wykonawców (kopie zgłoszeń w załączeniu):

  1. Kancelaria Doradcza Progressio Przemysław Kuderczak
  2. CKSP Sp. z o.o.

 

Kryteriami wyboru oferty były: 55 % Cena, 45% Doświadczenie trenera

Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę przedstawioną przez

Kancelaria Doradcza Progressio Przemysław Kuderczak


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Wojciech Bejda
  • Wytwarzający:
  • Wojciech Bejda
  • Czas udostępnienia:
  • 2025-09-09
  • Czas wytworzenia:
  • 2025-09-09

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content