[ic_wcag]

Aktualności

1 maja rusza kampania z okazji 18 lat Funduszy Europejskich

1 maja 2004 r. rozpoczął się zupełnie nowy rozdział w naszej historii, rozdział pod hasłem #eFEktUE. Pod tym hasztagiem pokazujemy Wam jak bardzo Mazowsze rozwija się dzięki Funduszom Europejskim.

W maju prowadzimy kampanię informacyjno-promocyjną na temat 18-lecia w UE:

#eFEktUE w radiu

Od 2 do 15 maja usłyszycie nas w radio. Spot będzie emitowany w Eska Warszawa, Eska Rock, SuperNova, Radio Kolor, Pogoda, Rekord Radom, Rock Warszawa i Złote Przeboje.

 

#eFEktUE na tablicach outdoorowych

Od 1 do 15 maja zobaczycie nas w METRZE, wewnątrz wagonów w ramkach i na wybranych stacjach na metroboardach. Stworzyliśmy dwie wizualizacje, bo chcemy podkreślić, że dzięki Funduszom Europejskim Mazowsze jest ZDROWSZE i KLIMATyczne.

 

 

 

Przez cały maj w wybranych AUTOBUSACH jeżdżących po Ciechanowie, Mińsku Mazowieckim i po Warszawie oraz w TRAMWAJACH będą zawieszone plakaty, w których podsumowujemy 18-lecie Funduszy Europejskich i realizację projektów w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego Mazowsza.

 

 

Również w maju po Płocku, Ostrołęce, Radomiu, Siedlcach, Legionowie, Wołominie i Grodzisku Mazowieckim będą jeździły autobusy, które na tyłach będą miały wyklejone reklamy dotyczące 18-lecia funduszy europejskich. Podążaj za okiem😉

#eFEktUE w prasie

18 lat to szmat czasu, a dla nas, jako państwa członkowskiego, to czas realizacji wielu projektów z różnych dziedzin. Chcemy Wam przedstawić wybrane z nich te,  które miały znaczący wpływ na rozwój Mazowsza i jego mieszkańców. Prezentujemy je w INSERCIE, który ukaże się w tygodniku Polityka 4 maja 2022 r.  

 

 

Oprócz tego w naszych mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie , YouTube, Twitter regularnie prezentujemy projekty, które z sukcesem wykorzystują fundusze europejskie. Wszystkie posty zawierają hasztag #eFEktUE i są publikowane w podobnej wizualizacji, która jest częścią kreacji kampanii.

 

 


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-04-29
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-04-29

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content