[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Budżet Obywatelski Mazowsza. Twój głos się liczy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. W tym roku wspólnie możemy zadecydować na co wydać 25 mln złotych!

Czym jest Budżet Obywatelski?

To wydzielona część budżetu Województwa Mazowieckiego, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy. W tym roku do dyspozycji jest 25 mln złotych.

 

Co daje udział w Budżecie Obywatelskim?

To możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu województwa. To Wasz wkład w rozwój województwa!

 

Jak to działa?

Mieszkańcy zgłaszają propozycje jednorocznych projektów, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane w województwie mazowieckim. Projekty weryfikowane są przez fachowców i dyskutowane z ich autorami w celu ustalenia ostatecznego kształtu. Wszystkie pomysły możliwe do wprowadzenia w życie zostają poddawane pod powszechne głosowanie. Projekty, które otrzymują największe poparcie zostają wpisane do budżetu województwa na przyszły rok.

 

Na jaki projekt oddać głos?

W zakładce https://bom.mazovia.pl/projekty?nr=&nazwa=&kategoria=&rodzaj=&status=do-glosowania&dzielnica znajdziecie listę projektów wraz z ich krótkim opisem.

Projekty są podzielone na dwie kategorie: ogólnowojewódzką i podregionalną.

 

Jak głosować?

Głosowanie trwa od 26 października do 26 listopada 2020 r. Głosować można w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie bom.mazovia.pl.

Bezpośredni link: https://bom.mazovia.pl/glosowanie

 

Zasady głosowania

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://bom.mazovia.pl/


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2020-10-29
  • Czas wytworzenia:
  • 2020-10-29

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content