[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się hasło: 10 lat Dni Otwarte Funduszy Europejskich #EUinmyregion. Nie zwlekaj - zgłoś się już dziś! Obok zdjęcie uśmiechniętej grupy ludzi trzymających się za ramiona.

Dołącz do X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich – rejestracja przedłużona do 14 kwietnia!

Nadal masz szansę wziąć udział w największym w wydarzeniu poświęconym tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. Jubileuszowa edycja DOFE 2023 to doskonała okazja, by zaprezentować swój projekt zrealizowany dzięki wsparciu środków unijnych przed szerokim gronem odbiorców. X edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Dołącz do wydarzenia, zgłoś projekt i podziel się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy europejskich. Nie zwlekaj i prześlij zgłoszenie, rejestracja została przedłużona do 14 kwietnia br. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.dniotwarte.eu

 

X edycji DOFE startuje już w maju – świętuj razem z nami!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich stanowią część kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. W ramach wydarzenia na mieszkańców czekają 3 dni wyjątkowych atrakcji – pikników, koncertów oraz zwiedzania interesujących miejsc. X edycja DOFE odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023. Każdy beneficjent ma okazję wypromować swój projekt, nawiązać kontakty biznesowe oraz wymienić się doświadczeniami w pozyskiwaniu środków unijnych. Inicjatywy, które zostaną zgłoszone będą promowane poprzez wyszukiwarkę oraz mapę wydarzeń na stronie internetowej, a także opublikowanie planowanej atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej oraz ukazanie najciekawszych projektów w mediach. Na uczestników czekają setki atrakcji w całej Polsce. W Warszawie zachęcamy do odwiedzenia Ogrodów Zamku Królewskiego i Arkad Kubickiego, gdzie odbędzie się Miasteczko Funduszy Europejskich. Będzie to doskonała okazja, by odwiedzić stoiska beneficjentów, a także wziąć udział w Grze Miejskiej lub koncercie. Nie zwlekaj, zgłoś się i zaprezentuj swój projekt szerszemu gronu odbiorców. Na zgłoszenia czekamy już tylko do 14 kwietnia br.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.dniotwarte.eu/dolacz-do-nas-formularz

 


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-04-07
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-04-07

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content