[ic_wcag]

Aktualności

Debata: E-rewolucja a rozwój lokalny i regionalny

E-rewolucja a rozwój lokalny i regionalny – wysłuchaj debaty podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym Funduszom Europejskim w regionie. Tegoroczna, 11. edycja odbędzie się pod hasłem #eFEktUE i przeprowadzona zostanie wyjątkowo w formule zdalnej. Zachęcamy do obejrzenia debaty pt. „E-rewolucja a rozwój lokalny i regionalny”, która odbędzie się 9 grudnia, podczas drugiego dnia Forum. Nie uciekniemy od stwierdzenia, że  żyjemy w czasach cyfryzacji i rozwoju e-usług. Warto jednak podyskutować w gronie ekspertów, jak w pełni wykorzystać potencjał cyfryzacji dla rozwoju społeczności lokalnych, miast i regionów. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejski Komitet Regionów.

E-rewolucja a rozwój lokalny i regionalny

Debatę poprowadzi dr Tomasz Kulisiewicz, Zastępca Dyrektora Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem. Do dyskusji zaprosiliśmy dr Karolinę Małagocką, Adiunkta w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego,
Andrzeja Halickiego, Posła do Parlamentu Europejskiego, Tadeusza Osowskiego, Dyrektora Biura Cyfryzacji Miasta, Urząd m.st. Warszawy, dr inż. Ewę Janczar, Zastępcę Dyrektora Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Mariolę Gromadzik, Członkinię zarządu Z GO S.A.

Czy cyfrowa rewolucja wpływa na rozwój lokalny i regionalny? Jak małe ojczyzny reagują na potrzeby mieszkańców w zakresie e-usług? Podczas dyskusji w gronie ekspertów zastanowimy się, w jaki sposób tworzyć usługi szyte na miarę, a także jakie są największe wyzwania związane z wprowadzeniem nowoczesnych technologii. Nie zabraknie oczywiście również kwestii bezpieczeństwa danych. Podczas debaty poruszymy kwestię wsparcia cyfrowych rewolucji przez Unię Europejską. Zapraszamy do wysłuchania gorących dyskusji na ten temat.

Debata już 9 grudnia (czwartek) w godzinach 10.00-10.50. Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych https://pl-pl.facebook.com/ForumRozwoju/


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-12-06
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-12-06

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content