[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych z nagrodą Camerimage 2021!

Na co dzień nie dostrzegamy, jak bardzo przez ostatnie 17 lat zmieniła się nasza rzeczywistość dzięki Funduszom Europejskim. To właśnie stanowiło motyw przewodni filmu „Wybudzony”, nagrodzonego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage 2021. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych została nagrodzona w kategorii najlepszy spot o tematyce Funduszy EuropejskichSerdecznie zapraszamy do obejrzenia! 

 

 

Nagrodę dla Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych za spot pt.: „Wybudzony” przyznało grono ekspertów w składzie:   

Dziękujemy serdecznie firmie Panato za realizację materiału zgodnie z naszymi potrzebami. 

Z przyjemnością informujemy również, że wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymał film „To jest dom – Pani Bożena i Pan Leszek” powstały dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie. 

Ponadto w kategorii spotów o tematyce wykorzystania Funduszy Europejskich na cele związane z zapobieganiem, zwalczaniem i przeciwdziałaniem skutkom epidemii COVID-19 do 3 min. nagrodzono film „Zmieniamy Łódzkie – spot COVID” powstały dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Z kolei wyróżnienie przyznano filmowi „Fundusze Europejskie w walce z pandemią” powstałemu dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. 

W kategorii spotów o tematyce wykorzystania Funduszy Europejskich na cele związane z zapobieganiem, zwalczaniem i przeciwdziałaniem skutkom epidemii COVID-19 do 45 sek. wyróżnienie otrzymał film: „UE pomaga medycy” powstałemu dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. 

Galeria zdjęć


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-11-19
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-11-19

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content