[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis Filmowe lato z Funduszami Europejskimi. W tle widać projektor, wyświetlany film i ludzi siedzących w parku wpatrzonych w ekran, jedzą popcorn i piją napoje

Filmowe lato z Funduszami Europejskimi

Czy podróżując po Mazowszu zauważamy, jak wiele inwestycji i atrakcji pojawiło się na przestrzeni kilkunastu lat? Podziwiamy, ale czy zawsze kojarzymy kto pomógł np. w rozwoju Muzeum Wsi Radomskiej, budowie obwodnicy Ciechanowa, rewitalizacji Sokołowa Podlaskiego czy zakupach nowoczesnych wozów strażackich. Odpowiedź jest jedna – Fundusze Europejskie. To pieniądze z UE wspierają i napędzają zmiany, i co ważne poprawiają jakość życia mieszkańców Mazowsza.

Fundusze Europejskie w obiektywie kamery

Aby podkreślić rolę funduszy europejskich i pokazać zmiany w województwie mazowieckim, zapraszamy do obejrzenia na kanale YouTube najnowszego filmu z cyklu Liderzy Zmian na Mazowszu część 1. W tym filmie prezentujemy trzy projekty, które otrzymały nominacje do tego tytułu, bo zebrały największą liczbę głosów w ramach plebiscytu internetowego #eFEktUE. Są to beneficjenci z różnych subregionów Mazowsza. Film pokazuje odmienioną przestrzeń miasta Płocka – bulwary nad Wisłą, inwestycję gminy i miasta Lubowidz, a także fotowoltaiczne eldorado, a gdzie? Film znajduje się pod linkiem: https://youtu.be/vlE_QAkAKYU

 

Na kanale znajdują się również inne ciekawe produkcje pokazujące, jak działają fundusze europejskie.

Dodatkowo jesteśmy ➡ https://www.funduszedlamazowsza.eu/

Subskrybuj kanał Fundusze dla Mazowsza ➡ https://tiny.pl/tmhld

Znajdziesz nas również tutaj ⤵ FB ➡ https://www.facebook.com/MJWPU/

TT ➡ https://twitter.com/mjwpu

IN ➡ https://pl.linkedin.com/company/mjwpu

IG ➡ https://www.instagram.com/fundusze_dl…

 

MAZOpiknik w Płocku 16 lipca

A już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejny MAZOpiknik na Placu Starego Rynku w Płocku. Zapraszamy do strefy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, w której nie zabraknie atrakcji i ciekawostek związanych z Unią Europejską. Będą też  konkursy z nagrodami, wata cukrowa i strefa dla najmłodszych.. A na stoisku turystycznym zachęcamy do wirtualnego spaceru po mazowieckich muzeach czy poznaniu turystyki zrównoważonej i ekologicznej, której nie brakuje na Mazowszu np. ścieżki przyrodnicze, obiekty edukacyjne. Wiele tych miejsc zmieniło się dzięki funduszom europejskim.

Na pikniku odbędzie się również jarmark z mazowieckimi wyrobami regionalnymi i przysmakami. Będzie także można spróbować swoich sił w wielkoformatowych grach i różnego rodzaju zabawach. Bezpłatne badania, konsultacje i edukacja zdrowotna to oferta Miasteczka Zdrowia.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-07-14
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-07-14

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content