[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Hasło „Wybierz Lidera Zmian” na tle wizualizacji plebiscytu i logotypów patronów honorowych – Marszałka Województwa Mazowieckiego i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Już tylko do końca października można głosować na efekty projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich na Mazowszu!

Zmodernizowane kino, rozbudowane centrum kultury, nowe ścieżki rowerowe czy wyremontowane budynki publiczne? To tylko niektóre efekty Funduszy Europejskich na Mazowszu, które czekają na Twój głos w internetowym plebiscycie „#eFEktUE– nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”. W rywalizacji uczestniczy aż 47 projektów dofinansowanych ze środków programu regionalnego (RPO WM). Mieszkańcy każdego z subregionów mają jeszcze tylko kilka dni, aby zagłosować na swoich faworytów. Głosowanie potrwa do 31 października przez stronę www.liderzmian.eu. Zapraszamy do udziału!

Od początku października trwa internetowe głosowanie na efekty Funduszy Europejskich na Mazowszu. Głosowanie odbywa się w ramach plebiscytu „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023” organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Codziennie mijamy efekty pomocy z Unii Europejskiej, być może czasem nie zdając sobie z tego sprawy. Dlatego poprzez organizację plebiscytu chcemy zachęcić do uważnego przyglądania się zmianom, które zachodzą w naszym otoczeniu – powiedział Mariusz Frankowski Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Zagłosuj na wybrane projekty do 31 października

Głosowanie przez stronę www.liderzmian.eu trwa do 31 października do godziny 23:59. Co ważne, każda osoba może oddać raz dziennie jeden głos na projekt w ramach każdego z subregionów.

Jakie projekty biorą udział w plebiscycie?

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-10-22
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-10-22

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content