[ic_wcag]

Aktualności

Kampania Piękni 18-letni

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej osiągnęło pełnoletniość😊 To duży powód do świętowania, ale też dobry czas na podsumowania, co się przez 18 lat zmieniło w naszym kraju dzięki funduszom europejskim.

Postanowiliśmy to zrobić poprzez pokazanie 5 historii. Przekrój bohaterów jest olbrzymi. Wszystko po to, żebyście dowiedzieli się w jak wielu dziedzinach życia fundusze są obecne i jak wpłynęły na losy naszych bohaterów. Właśnie dotarliśmy do mety. Nakręciliśmy 5 różnych historii. Wszystkie filmy z serii Piękni 18-letni znajdują się na naszym YouTube.

Filmy możecie też obejrzeć na dużym ekranie. Już w kinach są emitowane filmy o Dominice, Franciszce i Stefanie oraz o Magdzie i Kubie, a historia Utopca i Księdza Wojciecha będzie wyświetlana od 25.11.2022 r. Filmy będą pokazywane w blokach reklamowych przed seansem.

Zapraszamy do kin na Mazowszu:

w Warszawie możecie nas oglądać w: Kinotece, Atlanticu, Wiśle, Stacji Falenica, w Kinie Ada, w U-jazdowskie Kino, Elektroniku i Kinie za Rogiem na Bielanach.

W okolicach Warszawy zapraszamy do Kina Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, do Wilgi w Garwolinie, do Kina Mazowsze i Odeon w Sochaczewie, do Kalejdoskopu w Płońsku, do Grójeckiego Ośrodka Kultury, Kino Muza w Mińsku Mazowieckim, Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku, Kino Pomiechówek, Kino Niwa w Nasielsku, Kino Kultura w Wołominie, Kino Kongres w Węgrowie, Kino Dobrych Filmów w Wyszkowie, Kino Baśń w Piastowie, do kina w Mszczonowskim Ośrodku Kultury, do Kina Bajka w Błoniu i Kino Uciecha w Górze Kalwarii.

A we wszystkich innych większych miastach Mazowsza:

w Siedlcach w NoveKino, w Płocku w NoveKino Przedwiośnie i w Kino za Rogiem, w Ostrołęce w Kino Jantar, w Ciechanowie w Kino Łydynia, w Radomiu w kinie w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i w Żyrardowie w Kino Len.

5 historii nie tylko nagraliśmy, ale też opisaliśmy w kronice pt. „Piękni 18-letni”, która ukaże się jako dodatek:

22.11.2022 w Tygodniku Płockim, Tygodniku Ciechanowskim

23.11.2022 w Tygodniku Siedleckim

25.11.2022 w dzienniku Echo Dnia w Radomiu i Tele Magazynie, który ukazuje się jako dodatek telewizyjny do dziennika Polska Metropolia Warszawska

28.11.2022 w gazecie Polska Metropolia Warszawska

29.11.2022 w Tygodniku Ostrołęckim.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-16
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-16

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content