[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Płock 25 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Konferencja regionalna „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi” – podsumowanie subregionu płockiego

Kolejne spotkanie z beneficjentami funduszy europejskich odbędzie się 25 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku. Celem spotkania będzie pokazanie opinii publicznej, jak region płocki zmieniał się na przestrzeni lat i jaką rolę odegrały środki z UE. O efektach dla mieszkańców, o zmianach w miejscowościach i powiatach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Rozwój subregionu płockiego dzięki Funduszom Europejskim

Konferencja regionalna odbędzie się w jednej z najstarszych szkół w Polsce i Europie, w płockiej Małachowiance. Konferencję otworzy marszałek Adam Struzik oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. W swojej prezentacji dyrektor Frankowski przybliży założenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podsumuje także subregion pod kątem aktywności w realizacji projektów, poda przykłady zrealizowanych inwestycji.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy także beneficjentów. O swoich doświadczeniach z funduszami opowiedzą m.in. Starosta Płocki, Kierownik Referatu Projektów Społecznych w Wydziale Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Płocka, Sekretarz Urzędu Gminy w Mochowie, Prezes Komunikacji Miejskiej w Płocku, a także przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy oraz Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

Beneficjenci przedstawią efekty zrealizowanych inwestycji, wskażą korzyści dla mieszkańców, a także podzielą się planami na przyszłość.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-24
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-24

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content