[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Konstancin Jeziorna 16 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Konferencja regionalna „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi” – podsumowanie subregionu warszawskiego zachodniego

W tym tygodniu 16 listopada, konferencja regionalna odbędzie się w podwarszawskiej gminie Konstancin-Jeziorna. Jakie inwestycje zostały zrealizowane w regionie warszawskim zachodnim dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej? Ile środków popłynęło do lokalnych samorządów, przedsiębiorców, placówek medycznych czy instytucji kultury? O efektach dla mieszkańców, o zmianach w miejscowościach i powiatach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Realne działania w subregionie warszawskim zachodnim dzięki Funduszom Europejskim

Konferencja regionalna odbędzie się tym razem w Konstancińskim Domu Kultury. To wyremontowana kilka lat temu zabytkowa willa Hugonówka. W renowacji i adaptacji wnętrz pomogły środki europejskie. Mieszkańcy zyskali nowoczesne miejsce spotkań i integracji, gdzie oferta kulturalna i edukacyjna jest różnorodna i dostosowana do wieku.

W konferencji udział weźmie Wiesław Raboszuk wicemarszałek województwa mazowieckiego oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. O swojej przygodzie z Funduszami opowiedzą m.in. Ryszard Machałek zastępca burmistrza Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, Dariusz Bielecki wójt gminy Pomiechówek, a także Bartłomiej Orlicki kierownik Muzeum Wycinanki w Konstancinie Jeziorna. Beneficjenci przedstawią efekty zrealizowanych inwestycji w swoich małych ojczyznach.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

 

18 lat w Unii Europejskiej

Konferencja będzie doskonałą okazją do przybliżenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. W jakich obszarach beneficjenci będą mogli realizować swoje inwestycje i co jeszcze wydarzy się na Mazowszu?


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-15
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-15

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content