[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Mińsk Mazowiecki 9 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu

Konferencja regionalna „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi” w Mińsku Mazowieckim

Druga konferencja regionalna, której organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego odbędzie się już jutro 9 listopada w Mińsku Mazowieckim. Tym razem podsumujemy subregion warszawski wschodni. Region skutecznie i aktywnie aplikował o środki z UE, dlatego mieszkańcy regionu korzystają m.in. z nowych tras rowerowych, z lepszej opieki medycznej, a dzięki termomodernizacji budynków oddychają czystszym powietrzem. Wszystkie projekty zrealizowane zostały dzięki funduszom europejskim. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

 

 

Jak Fundusze Europejskie zmieniły subregion warszawski wschodni?

Konferencja regionalna odbędzie się w Pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim, w którym mieści się Miejski Dom Kultury. Ten zabytkowy zespół pałacowy odzyskał dawny blask dzięki funduszom europejskim. Mieszkańcy zaś chętnie korzystają z bogatej oferty kulturalnej MDK, który stał się miejscem integracji mieszkańców Mińska i okolic.

 

W konferencji udział weźmie Wiesław Raboszuk wicemarszałek województwa mazowieckiego oraz Mariusz Frankowski dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. W programie wydarzenia znajdą się prezentacje beneficjentów, np. Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy, Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.  w Zagórzu, a także Fundacja Nasza Bajka oraz gospodarz konferencji Miejski Dom Kultury. Beneficjenci opowiedzą o swoich zrealizowanych projektach, o doświadczeniach i pomysłach na kolejną perspektywę finansową.

 

18 lat w Unii Europejskiej

Na konferencji poruszony zostanie temat nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. W jakich obszarach beneficjenci będą mogli realizować swoje inwestycje i co jeszcze wydarzy się na Mazowszu?

 

 


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-08
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-08

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content