[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Zwoleń 7 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Konferencja regionalna „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi” w Zwoleniu – zapraszamy!

Pierwsza z cyklu konferencji regionalnych, której organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego odbędzie się już 7 listopada w Zwoleniu. Podczas wydarzenia podsumujemy subregion radomski i pokażemy, jakie korzyści dla mieszkańców regionu zadziały się, dzięki funduszom europejskim. Natomiast beneficjenci opowiedzą o swoich działaniach i zrealizowanych inwestycjach. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Jak Fundusze Europejskie zmieniły subregion radomski?

Gospodarzem konferencji będzie Zwoleń, a miejsce wydarzenia – Kino Świt. To zabytkowe miejsce zmieniło się przy pomocy pieniędzy z UE. Budynek został rozbudowany, wyremontowany i doskonale wyposażony. Mieszkańcy gminy Zwoleń chętnie spędzają tu czas, korzystając z bogatej oferty kulturowej.

W konferencji udział weźmie Rafał Rajkowski wicemarszałek województwa mazowieckiego oraz Monika Tchórznicka zastępca dyrektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych.

 

18 lat w Unii Europejskiej

O swoich doświadczeniach z funduszami europejskimi oraz o projektach zrealizowanych w radomskim opowiedzą sami beneficjenci. Do udziału zaprosiliśmy wójta gminy Jastrzębia, zastępcę prezydenta miasta Radomia, wójta gminy Policzna, starostę powiatu zwoleńskiego oraz burmistrza Zwolenia.

Na konferencji nie zabraknie także tematu nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. W jakich obszarach beneficjenci będą mogli realizować swoje inwestycje i co jeszcze wydarzy się na Mazowszu?

 

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-04
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-04

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content