[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się napis: Cykl Konferencji Regionalnych Piaseczno 27 września 2023, poniżej zamieszczone są linki do strony internetowej funduszeeuropejskiedlamazowsza.eu oraz profili na facebooku oraz yt.

Konferencja regionalna w Piasecznie „Nowa perspektywa, nowe możliwości – #FEM 2021 – 2027”

Jutro 27 września w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie odbędzie się konferencja regionalna poświęcona roli Funduszy Europejskich w subregionie warszawskim zachodnim. Jakie sukcesy ma region w pozyskiwaniu funduszy europejskich? Czy w obecnej perspektywie będzie kontynuował politykę zmian i rozwoju swoich miast, powiatów i gmin? To okaże się już wkrótce, bo przed nami jesień pełna nowych naborów wniosków w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Organizatorem konferencji jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Konferencja będzie transmitowana online.

Na konferencji pokażemy aktywność beneficjentów z regionu, którzy w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020 zrealizowali ponad 600 projektów. W lokalny rozwój inwestują zarówno przedsiębiorcy, jak i samorządy. Wiele inwestycji nie zostałoby zrealizowanych bez pomocy funduszy europejskich, np. budowa zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego w ciągu DW 579 czy budowa Zintegrowanej Sieci Tras Rowerowych w na terenie gmin: Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Piaseczno. Realne działania Unii Europejskiej to efekty, z których korzystają wszyscy mieszkańcy.

Nowe możliwości

Konferencja regionalna odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie w godzinach 10.00-13.30. Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski przedstawi założenia nowego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Kto skorzysta z pomocy z Unii Europejskiej? Jakie nabory wniosków zostaną ogłoszone jeszcze w tym roku? Które projekty zmieniły życie mieszkańców subregionu warszawskiego zachodniego? Tego dowiedzą się uczestnicy konferencji.

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz w social mediach:


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-09-26
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-09-26

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content