[ic_wcag]

Aktualności

Konferencja regionalna „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE” już jutro w Ciechanowie

Już jutro 15 września odbędzie się pierwsza konferencja regionalna poświęcona efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu. Pokażemy, ile projektów w subregionie ciechanowskim zostało zrealizowanych, a także ile pieniędzy z programu regionalnego trafiło do beneficjentów. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również o założeniach nowej pespektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 oraz  propozycjach aktualizacji dokumentu „Strategia Rozwoju Województwa Mazowieckiego 2030+ Innowacyjne Mazowsze. Konferencja będzie transmitowana online.

Zdrowie i rozwój Mazowsza

 Konferencja regionalna w Ciechanowie już w środę 15 września w godzinach 10:00-13:50. W tym roku hasło konferencji to „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE. Czy środki europejskie pomogły przetrwać trudny czas pandemii? Jak subregion ciechanowski poradził sobie i czy wygrał walkę z COVID-19? Na te pytania otrzymamy odpowiedź podczas jutrzejszego wydarzenia.

Kolejne wyzwania

Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się, na co zostanie przeznaczonych prawie 2,5 miliarda euro w ramach perspektywy 2021-2027. Jakie projekty będą miały zielone światło na  dofinansowanie w kolejnym okresie?

Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrekcję Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Dyrekcję Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Dyrektora Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego oraz beneficjentów funduszy europejskich.

Transmisja online

Konferencje będą dostępne on-line na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i You Tube.

W programie każdego wydarzenia  znajdzie się podsumowanie unijnego wsparcia w danym regionie, pokażemy sukcesy wnioskodawców i efekty zrealizowanych inwestycji. Odpowiemy na pytanie, co zmieniło się wokół nas, dzięki miliardom euro.  Ile inwestycji i z jakiego obszaru udało się zrealizować samorządom, przedsiębiorcom, instytucjom kultury czy placówkom medycznym.

Konferencje dedykowane mazowieckim regionom to już tradycja. Chcemy podkreślać znaczenie funduszy europejskich, chwalić się efektami zrealizowanych projektów i docenić wkład pracy naszych wnioskodawców – podkreśla Mariusz Frankowski, dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: funduszedlamazowsza.eu


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-09-14
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-09-14

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content