[ic_wcag]

Aktualności

Konferencja regionalna „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE” w Ostrołęce

Już w środę 22 września odbędzie się piąta konferencja regionalna poświęcona efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu. Tym razem w subregionie ostrołęckim przedstawimy aktywność beneficjentów. Pokażemy ile projektów zostało zrealizowanych, jakie obszary wsparcia dominowały oraz ile pieniędzy z programu regionalnego trafiło do ostrołęckich wnioskodawców. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również o założeniach nowej pespektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 oraz  propozycjach aktualizacji dokumentu „Strategia Rozwoju Województwa Mazowieckiego 2030+ Innowacyjne Mazowsze. Konferencja będzie transmitowana online.

Transmisja na żywo:

Zdrowie i rozwój Mazowsza

 Konferencja regionalna w Ostrołęce już w środę 22 września w godzinach 10:00-13:30. W tym roku hasło konferencji to „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE. Czy środki europejskie pomogły przetrwać trudny czas pandemii? Jak subregion ostrołęcki poradził sobie i czy wygrał walkę z COVID-19? Na te pytania otrzymamy odpowiedź podczas najbliższego wydarzenia. Wystąpią beneficjenci z regionu, którzy zrealizowali swoje projekty dzięki wsparciu funduszy europejskich.

Kolejne wyzwania

Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się, na co zostanie przeznaczonych prawie 2,5 miliarda euro w ramach perspektywy 2021-2027. Jakie projekty będą miały zielone światło na  dofinansowanie w kolejnym okresie?

Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrekcję Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Dyrekcję Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Dyrektora Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego oraz beneficjentów funduszy europejskich.

Transmisja online

Konferencja będzie dostępne online na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i You Tube.

Organizatorem konferencji regionalnej jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckim Biurem Planowania Regionalnego.

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: funduszedlamazowsza.eu


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-09-21
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-09-21

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content