[ic_wcag]

Aktualności

Konferencja regionalna „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE” w Otwocku

Już dzisiaj 29 września odbędzie się konferencja regionalna poświęcona efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu dla subregionu warszawskiego wschodniego. Pokażemy aktywność beneficjentów oraz ile projektów zostało zrealizowanych, jakie obszary wsparcia dominowały i ile pieniędzy z programu regionalnego trafiło do wnioskodawców z tego subregionu. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również o założeniach nowej pespektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 oraz propozycjach aktualizacji dokumentu „Strategia Rozwoju Województwa Mazowieckiego 2030+ Innowacyjne Mazowsze. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Zdrowie i rozwój Mazowsza

Konferencja regionalna w Otwocku już dzisiaj 29 września w godzinach 10:00-13:50. W tym roku hasło konferencji to „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE. Czy środki europejskie pomogły przetrwać trudny czas pandemii? Jak subregion warszawski wschodni poradził sobie i czy wygrał walkę z COVID-19? Na te pytania otrzymamy odpowiedź podczas najbliższego wydarzenia. Wystąpią beneficjenci z regionu, którzy zrealizowali swoje projekty dzięki wsparciu funduszy europejskich.

 

Kolejne wyzwania

Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się, na co zostanie przeznaczonych prawie 2,5 miliarda euro w ramach perspektywy 2021-2027. Jakie projekty będą miały zielone światło na  dofinansowanie w kolejnym okresie?

Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrekcję Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Dyrekcję Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Dyrektora Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego oraz beneficjentów funduszy europejskich.

 

Transmisja online

Konferencja będzie dostępna online na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i You Tube.

Organizatorem konferencji regionalnej jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckim Biurem Planowania Regionalnego.

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: funduszedlamazowsza.eu

Program Otwock


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Michał Strzelczyk
  • Wytwarzający:
  • Michał Strzelczyk
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-09-29
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-09-29

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content