[ic_wcag]

Aktualności

Debata: Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?

Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy? – wysłuchaj debaty podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym Funduszom Europejskim w regionie. Tegoroczna, 11. edycja odbędzie się pod hasłem #eFEktUE i przeprowadzona zostanie wyjątkowo w formule zdalnej. W drugim dniu Forum 9 grudnia, odbędzie się debata pt. „Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?” Co na to eksperci? Porozmawiamy o pracy na nowych warunkach, o zmianach, które wywołał koronawirus i jak ta sytuacja wpłynęła na samych pracodawców oraz kandydatów do pracy.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejski Komitet Regionów.

Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?

Debatę poprowadzi Joanna Makolus Dyrektor Programu HR Dream Employer. W dyskusji udział wezmą prof. ALK dr hab. Aleksandra Przegalińska- Skierkowska, Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą i ESR Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski Universitydr Joanna Średnicka, Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, Prezeska Game Changers Academy, Marzena Strzelczak, Prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu, oraz Anna Grochowska, zastępca kierownika Wydziału Mazowieckiego Obserwatorium Rynku Pracy WUP w Warszawie.

Ciągle jesteśmy w czasie pandemii ale nie przeszkadza nam to być aktywnym zawodowo. Podczas debaty porozmawiamy, jak obecna sytuacja w Polsce wpłynęła na podejście pracodawców do pozyskiwania i rozwoju pracowników. Czy zmieniła się organizacja pracy? Czy większość zatrudnionych pracuje zdalnie czy w realu? Zastanowimy się również czy i jak zmieniła się perspektywa pracowników i osób dopiero ubiegających się o zatrudnienie. Poruszymy kwestię wyzwań z jakimi mierzy się rynek pracy, a także jakie są możliwości wsparcia w tym sektorze z funduszy europejskich. Zapraszamy do wysłuchania gorących dyskusji na ten temat.

Debata już 9 grudnia (czwartek) w godzinach 11.10-12.00. Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych https://pl-pl.facebook.com/ForumRozwoju/


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-12-03
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-12-03

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content