[ic_wcag]

Aktualności

Marszałek Województwa Mazowieckiego honorowym patronem 11. Forum Rozwoju Mazowsza

Tegoroczna jesień stoi pod znakiem Funduszy Europejskich! Już 24-25 listopada odbędzie się 11. Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejsze w regionie wydarzenie poświęcone rozmowom o roli Unii Europejskiej, wymianie wiedzy i doświadczeń na temat realizacji projektów i prezentacji efektów unijnego wsparcia. Miło nam poinformować, że honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Już po raz 11. Forum Rozwoju Mazowsza stanie się areną debat i dyskusji o wpływie Unii Europejskiej na rozwój regionu. Program tegorocznej edycji obejmuje różnorodne tematy, począwszy od podsumowania obecnej perspektywy unijnej i przedstawienia założeń funduszy europejskich na lata 2021-2027, poprzez zagadnienia związane rozwojem biznesu, ochroną zdrowia, Zielonym Ładem, niskoemisyjnym transportem, cyfryzacją, kulturą, czy edukacją. Chcesz współtworzyć to wielkie święto funduszy europejskich? Zapraszamy do kontaktu i zgłaszania propozycji ekspertów w ramach naboru Partnerów.

Oprócz debat i wystąpień, w ramach wydarzenia odbędzie się finał internetowego plebiscytu „eFEktUE – nominacje do Lidera Zmian 2023”, w którym mieszkańcy każdego subregionu zdecydują o wyróżnieniu najciekawszych ich zdaniem projektów infrastrukturalnych, społecznych, czy też biznesowych. Jeszcze tylko do 15 września beneficjenci funduszy europejskich mają czas na zgłaszanie swoich propozycji. Do wygrania jest prezentacja projektu w profesjonalnych filmach promocyjnych, dwujęzycznym albumie „Perły Mazowsza”, a także nominacja do konkursu głównego „Lider Zmian 2023” podsumowującego realizację programu regionalnego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.liderzmian.eu.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Michał Strzelczyk
  • Wytwarzający:
  • Michał Strzelczyk
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-09-01
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-09-01

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content