[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis Strefa Funduszy Europejskich na MAZOpiknikach. W tle widać mapę Mazowsza z zaznaczonymi miejscowościami i datami MAZOpikników

MAZOpiknik z Funduszami Europejskimi w Siedlcach

Już w sobotę 15 lipca, kolejny MAZOpiknik odbędzie się przy siedleckim amfiteatrze. Przyjdź do strefy  Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i spędź z nami miło czas. Zapewniamy takie atrakcje jak gry, konkursy, animacje dla dzieci. Oprócz zabawy, eksperci z MJWPU będą udzielać informacji na temat możliwości wsparcia w ramach nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.  Zapraszamy!

Lato z Funduszami Europejskimi

MAZOpiknik z Funduszami Europejskimi odbędzie się przy ul. Wiszniewskiego w Siedlcach w godzinach 11.00-18.00. Zaplanowane aktywności to m.in. ekologiczne warsztaty, podczas których będzie można zrobić las w słoiku, pomalować torby, zrobić własne mydełka i woreczki zapachowe.

Na stoisku Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych znajdą się atrakcje dla małych i dużych, np. strefa z konkursami, animacjami, malowanie twarzy oraz degustacja waty cukrowej. Wszystkie osoby zainteresowane informacją na temat nowych naborów wniosków w ramach Funduszy Europejskich, otrzymają szczegółowe wskazówki w tym zakresie.

Podczas MAZOpikniku odbędzie się również jarmark wyrobów ludowych i produktów regionalnych,
pokazy magiczne, szybki kurs nauki tańca.

Zapraszamy także do strefy zdrowia i skorzystania z następujących usług: konsultacje dietetyczne, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, EKG, oznaczenia poziomu cukru i cholesterolu, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiar masy i składników ciała (woda i tłuszcz) – wyliczenie indeksu BMI, nauka pierwszej pomocy, warsztaty terapii zajęciowej i pokaz ambulansu.

Wieczór z muzyką i dawką humoru

O godzinie 18.00 odbędzie się występ wokalistki Arlety Lemańskiej, a o godzinie 19.00 występ gwiazdy wieczoru czyli skecze kabaretu  Pod Wyrwigroszem.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-07-14
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-07-14

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content