[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się hasło: Dni Otwarte Funduszy Europejskich #EUinmyregion. Nie zwlekaj - zgłoś się już dziś! Obok zdjęcie uśmiechniętej grupy ludzi trzymających się za ramiona.

Nadal masz szansę wziąć udział w X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Jubileuszowa edycja DOFE 2023 to doskonała okazja, by pochwalić się szerszej społeczności swoim projektem zrealizowanym dzięki wsparciu środków unijnych. X edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Dołącz do wydarzenia, zgłoś projekt i podziel się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy europejskich. Nie zwlekaj i prześlij zgłoszenie, rejestracja została przedłużona do 7 kwietnia br. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.dniotwarte.eu

Dołącz do X edycji DOFE – rejestracja została przedłużona do 7 kwietnia!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa inicjatywa poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. DOFE jest częścią kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Na mieszkańców czekają 3 dni wyjątkowych atrakcji – pikników, koncertów oraz zwiedzania interesujących miejsc. X edycja DOFE 2023 odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023. W ramach wydarzenia każdy beneficjent ma okazję wypromować swój projekt, a także nawiązać kontakty biznesowe i wymienić się doświadczeniami w pozyskiwaniu środków unijnych. Inicjatywy, które zostaną zgłoszone będą promowane poprzez wyszukiwarkę oraz mapę wydarzeń na stronie internetowej, a także opublikowanie planowanej atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej oraz ukazanie najciekawszych projektów w mediach. Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia br.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.dniotwarte.eu/dolacz-do-nas-formularz


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-03-31
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-03-31

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content