[ic_wcag]

Aktualności

Grafika promująca 12. Forum Rozwoju Mazowsza z hasłem: Przedłużamy termin naboru partnerów do 29 lipca 2022 roku.

Nadal masz szansę zostać Partnerem 12. Forum Rozwoju Mazowsza!

Zależy Ci na rozwoju Mazowsza? Chcesz, żeby nasz region wyróżniał się innowacyjnością? Nadal masz szansę zostać Partnerem 12. Forum Rozwoju Mazowsza! Przedłużamy nabór do 29 lipca br. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do dyskusji o efektach pomocy z Unii Europejskiej i możliwościach, jakie przyniosą kolejne lata. Do współtworzenia Forum zapraszamy samorządy, instytucje odpowiedzialne za programy europejskie, uczelnie, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, a także organizacje studenckie. 12. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się 26-27 października w Warszawie Regulamin naboru partnerów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.forumrozwojumazowsza.pl. Serdecznie zapraszamy!  

 

12. Forum Rozwoju Mazowsza – Przyszłość zaczyna się dziś!

 12. Forum Rozwoju Mazowsza to bezpłatne, dwudniowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Będzie to przestrzeń do prezentacji przyszłych możliwości finansowania projektów, w tym w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podczas wydarzenia poruszymy tematy z wielu obszarów m.in.: ochrony zdrowia, rynku pracy, biznesu, edukacji, ekologii, cyberbezpieczeństwa, transportu czy turystyki. Ponadto podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian”, w którym to mieszkańcy zdecydują o wyłonieniu zwycięskich projektów.

Tegoroczna edycja podzielona zostanie na 3 strefy tematyczne:

 • Strefę Rozwoju Mazowsza,
 • Strefę Zdrowia,
 • Strefę Młodych.

Jak co roku będzie to przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli administracji, sektora biznesowego, naukowego i pozarządowego. Po raz pierwszy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia zapraszamy także samorządy i organizacje studenckie, aby podkreślić rolę osób młodych w rozwoju Unii Europejskiej. Specjalnie dedykowana im strefa zorganizowana zostanie z okazji trwającego Europejskiego Roku Młodzieży.

 

Jak dołączyć do grona partnerów 12. Forum Rozwoju Mazowsza?

Do grona Partnerów wydarzenia zapraszamy samorządy, uczelnie, instytucje kultury, edukacji, ochrony zdrowia czy nauki, organizacje pozarządowe oraz studenckie. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów debat, warsztatów, dyskusji, konsultacji, gier rozwojowych i innych form aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób pobudzić rozwój regionu – podziel się nim z nami!

Zapraszamy do zapoznania  się z regulaminem naboru Partnerów oraz formularzem zgłoszeniowym dostępnymi na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Wypełniony formularz należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 29 lipca 2022 r.


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Karol Zaczyński
 • Wytwarzający:
 • Karol Zaczyński
 • Czas udostępnienia:
 • 2022-06-30
 • Czas wytworzenia:
 • 2022-06-30

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content