[ic_wcag]

Aktualności

(Nie)równa walka o życie i zdrowie – wysłuchaj debaty podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym Funduszom Europejskim w regionie. Tegoroczna, 11. edycja odbędzie się pod hasłem #eFEktUE i przeprowadzona zostanie wyjątkowo w formule zdalnej. Już 8 grudnia zapraszamy do udziału w debacie poświęconej zdrowiu pt. Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie. Spotkanie z ekspertami w tej dziedzinie pomoże znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. 

Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie. 

Debatę poprowadzi prof. ALK dr hab. Katarzyna Kolasa – Kierownik Zakładu Ekonomiki Zdrowia i Zarządzania Opieką Zdrowotną w Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą dr n. med. Maciej Piróg – Dyrektor Zarządzający Kliniki Budzik, Anna Rulkiewicz – Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Grupy LUX MED, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej dr Jarosław Rosłon – Dyrektor Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie oraz Grzegorz Błażewicz, Zastępca Rzecznika Praw Pacjenta.  

Wspólnie z ekspertami spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytania związane z niezbędnymi zmianami systemowymi w służbie zdrowia. Co zrobić, jakie działania wdrożyć, aby sprostać wymaganiom rzeczywistości po pandemii koronawirusa. Tego właśnie będzie dotyczyć debata pt.  „Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie”. Spotkanie będzie próbą zdefiniowania największych potrzeb i wyzwań w obszarze ochrony zdrowia i odpowiedzią, jaką rolę odegrały fundusze europejskie w tym zakresie. Poruszymy również kwestię możliwości wykorzystania digitalizacji na rzecz zwiększania zaangażowania społeczeństwa w profilaktykę zdrowotną. 

Debata już 8 grudnia (środa) w godzinach 12.00- 12.50. Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/events/603153571017662/  


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-11-24
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-11-24

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content