[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis Witamy na nowej stronie www.funduszeUEdlaMazowsza.eu. Fundusze Europejskie bez tajemnic - informujemy i doradzamy

Nowa strona internetowa Fundusze Europejskie dla Mazowsza

Zmieniamy się dla Was i mamy dobrą wiadomość, że już od dzisiaj działa nowa strona internetowa www.funduszeUEdlaMazowsza.eu. Przejrzysty interfejs, zawsze aktualne informacje, po prostu fundusze europejskie bez tajemnic. Wejdź i przekonaj się sam.

Portal nowych możliwości

Uruchomienie nowej odsłony portalu wiąże się z nowym programem Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Nowoczesna szata graficzna, nawigacja i czytelność strony – to jej atuty.

A co jeszcze? Zawsze znajdziesz aktualne informacje o naborach wniosków, wyniki zakończonych konkursów, obejrzysz filmy, które w ciekawy sposób pokazują efekty zrealizowanych inwestycji. To oczywiście nie wszystko. Na stronie www.funduszeUEdlaMazowsza.eu publikujemy ważne dokumenty, takie jak np. Szczegółowy Opis Priorytetów Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 czy Kartę Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Publikujemy także poradniki z wielu obszarów związanych z aplikowaniem o środki europejskie.

Bez tajemnic dzielimy się sukcesami projektów, które zmieniły jakość życia mieszkańców Mazowsza. Poinformujemy o każdym bezpłatnym szkoleniu oraz ciekawym wydarzeniu związanym z funduszami europejskimi. Na stronie łatwo znajdziesz wejście do świata mediów społecznościowych, stosownie wyeksponowane ikonki zachęcają do przeglądania funduszowego Facebooka, Instagrama, YouTuba, LinkedIn, X oraz Pinteresta.

Stara strona nie znika

Beneficjenci nadal mogą korzystać ze strony www.funduszedlamazowsza.eu, która jest dedykowana RPO WM 2014-2020. Wszelkie aktualizacje do ogłoszonych naborów wniosków, dokumenty związane z tą perspektywą będą tutaj dostępne.

Zapraszamy na naszą nową stronę, funduszowy pakiet informacji czeka na www.funduszeUEdlaMazowsza.eu.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-11-02
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-11-02

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content