[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Baner promujący debatę pt. "Nowa spółdzielczość - innowacja społeczna szansą na rozwój smart city". Zdjęcie przedstawia uczestników debaty.

Obejrzyj debatę pt. „Nowa spółdzielczość – innowacja społeczna szansą na rozwój smart city”

Pandemia ujawniła przepaść pomiędzy mitem smart city, a rzeczywistym funkcjonowaniem miasta. Na jakie wyzwania pandemiczne powinno odpowiedzieć inteligentne miasto? Jak kształtować miasto za pomocą zaawansowanych technologii? W jaki sposób badać potrzeby mieszkańców, jak sprawić by lepiej im się żyło? Na te wszystkie pytania odpowiedzieli eksperci podczas debaty: „Nowa spółdzielczość – innowacja społeczna szansą na rozwój smart city”. Ponadto dowiesz się jaką rolę w rozwoju smart city ma do odegrania ekonomia społeczna, jak powinna wyglądać współpraca w kierunku rozwoju nowej spółdzielczości oraz jaka technologia stanowiłaby odpowiedź na potrzeby miast i społeczności. Czy spółdzielczość może być szansą na rozwój miast? Jakich innowacji społecznych potrzebuje inteligentne miasto? Zapraszamy do obejrzenia debaty!

O roli spółdzielczości w inteligentnym mieście dyskutowali:

Dyskusję prowadził Wojciech Bielecki, CoopTech Hub.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty!

https://www.youtube.com/watch?v=9f6PZWnjwdU&ab_channel=ForumRozwojuMazowsza

O wydarzeniu

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku w formule zdalnej. Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Europejskiego Komitetu Regionów oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia (FacebookLinkedIn oraz YouTube), gdzie publikowane są relacje z debat oraz wystąpień z udziałem zaproszonych ekspertów.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-02-24
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-02-24

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content