[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Ostrołęka 18 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone s± punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Podsumowanie subregionu ostrołęckiego na konferencji regionalnej „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi”

Już jutro 18 listopada w Ostrołęce, odbędzie się konferencja regionalna poświęcona roli funduszy europejskich w regionie ostrołęckim. Jakie inwestycje zostały zrealizowane i jak wpłynęły one na życie mieszkańców? Ile środków z Unii Europejskiej zasiliło gospodarkę regionu? O zmianach i korzyściach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Fundusze Europejskie zmieniają życie mieszkańców Mazowsza

Kolejna konferencja regionalna odbędzie się w placówce edukacyjnej Multicentrum w Ostrołęce. W programie wydarzenia jest wystąpienie Mariusza Frankowskiego dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Dyrektor Frankowski przedstawi założenia nowej perspektywy  Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Przybliży m.in. jakie obszary wsparcia będą dostępne dla beneficjentów oraz na jaki procent dofinansowania będą mogli liczyć? Nie zabraknie również podsumowania 18 lat w Unii Europejskiej.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

W subregionie ostrołęckim zrealizowanych zostało wiele kluczowych projektów. Opowiedzą o nich m.in. przedstawiciel miasta Ostrołęka, wójt gminy Kadzidło, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu czy członek zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-17
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-17

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content