[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Siedlce 28 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Podsumowanie subregionu siedleckiego na konferencji regionalnej „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi”

Ostatnia konferencja regionalna poświęcona roli funduszy europejskich w regionie siedleckim odbędzie się 28 listopada. Region, dzięki środkom z UE bardzo się zmienił, o czym świadczy ilość zrealizowanych inwestycji m.in. drogowych, kulturalnych, ekologicznych i społecznych. W konferencji udział weźmie zastępca dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Monika Tchórznicka, która podsumuje 18 lat w Unii Europejskiej oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Natomiast beneficjenci opowiedzą o swoich działaniach i zrealizowanych inwestycjach. Konferencja będzie transmitowana online.

Fundusze Europejskie zmieniają życie mieszkańców Mazowsza

Ostatnia już konferencja odbędzie się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. W konferencji udział weźmie Janina Ewa Orzełowska członek zarządu województwa mazowieckiego oraz Monika Tchórznicka zastępca dyrektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Dyrektor Tchórznicka przedstawi założenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Przybliży m.in. jakie obszary wsparcia będą dostępne dla beneficjentów oraz na jaki procent dofinansowania będą mogli liczyć? Nie zabraknie również podsumowania 18 lat w Unii Europejskiej.

Podsumowanie regionu siedleckiego

O swoich doświadczeniach z funduszami europejskimi oraz o projektach zrealizowanych w siedleckim opowiedzą sami beneficjenci. Do udziału zaprosiliśmy m.in. zastępcę prezydenta miasta Siedlce, burmistrza Węgrowa oraz burmistrza Miasta i Gminy Łosice.

W programie konferencji są również prezentacje Stowarzyszenia Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej.

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-25
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-25

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content