[ic_wcag]

Aktualności

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Mszczonów 23 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Podsumowanie subregionu żyrardowskiego na konferencji regionalnej „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi”

Konferencja regionalna poświęcona efektom funduszy europejskich odbędzie się 23 listopada. W Mszczonowskim Ośrodku Kultury zaprezentują się beneficjenci z regionu żyrardowskiego. Jakie inwestycje zostały zrealizowane i jak wpłynęły one na życie mieszkańców? Ile środków z Unii Europejskiej zasiliło gospodarkę regionu? O tym wszystkim powiedzą zaproszeni goście – przedstawiciele lokalnych samorządów. Natomiast Elżbieta Szymanik zastępca dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Rozwój subregionu żyrardowskiego dzięki Funduszom Europejskim

18 lat w Unii Europejskiej to czas zmian i milionów euro płynących na realizację potrzebnych dla mieszkańców inwestycji. Beneficjenci byli bardzo zaangażowani i świadomi, jak ważne jest aplikowanie o pieniądze europejskie. Subregion żyrardowski może się pochwalić liczbą ponad 450 projektów. Z efektów korzystają mieszkańcy w każdym wieku, a  konferencja regionalna będzie doskonałą okazją do prezentacji tych efektów i korzyści.

W konferencji udział weźmie Elżbieta Szymanik zastępca dyrektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. W swojej prezentacji przybliży założenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podsumuje także subregion pod kątem aktywności w realizacji projektów, poda przykłady zrealizowanych inwestycji.

Natomiast Starosta Powiatu Grójeckiego, a także przedstawiciel Urzędu Gminy Teresin, Gminy Mszczonów i miasta Żyrardów opowiedzą o swoich inwestycjach, efektach i planach na kolejną perspektywę.

 

Transmisja online

 

 

Jak zawsze konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-11-22
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-11-22

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content