[ic_wcag]

Aktualności

Hasło: Przedsiębiorco, skorzystałeś z pomocy z Unii Europejskiej? Do 19 sierpnia zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia! W tle unijne gwiazdki oraz grafiki związane z medycyną (m.in. krzyż, strzykawka, bicie serca)

Przedsiębiorco, zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia i pokaż efekty pomocy z Unii Europejskiej!

Unia Europejska wspiera mieszkańców Mazowsza na wiele sposobów. Jednym z nich są innowacyjne produkty oraz usługi zachęcające do dbania o nasze zdrowie. Mogą to być rozwiązania sprzyjające wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych, pielęgnacyjnych, czy też aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Należą do nich również innowacje w obszarze medycyny, rehabilitacji i farmacji, które wkraczają gdy zwykła profilaktyka to zbyt mało. Właśnie takich działań szukamy w ramach konkursu Lider Ochrony Zdrowia. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje projekty już tylko do 19 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

 

Jesteś przedsiębiorcą, który skorzystał z dofinansowania europejskiego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020? Zgłoś efekty swojego projektu do udziału w konkursie Lider Ochrony Zdrowia w kategorii „Innowacje biznesowe”. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a jego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Dlaczego warto?

Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie zaplanowanego na wrzesień głosowania internetowego. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 26-27 października.

Udział w konkursie to możliwość:

 • wyróżnienia projektu na tle całego regionu,
 • promocji efektów dofinansowanych działań wśród mieszkańców i podmiotów zainteresowanych tematyką zdrowotną,
 • zaprezentowania skuteczności firmy w pozyskiwaniu finansowania europejskiego,
 • zaprezentowania konkretnych korzyści płynących z członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 19 sierpnia do godziny 23.59 na adres lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu .

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!

 • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Informacje o godzinach pracy oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
 • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube, Instagram oraz Pinterest.
 • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach).

Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Karol Zaczyński
 • Wytwarzający:
 • Karol Zaczyński
 • Czas udostępnienia:
 • 2022-08-17
 • Czas wytworzenia:
 • 2022-08-17

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content