[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Hasło: Przedsiębiorco, skorzystałeś z pomocy z Unii Europejskiej? Do 19 sierpnia zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia! W tle unijne gwiazdki oraz grafiki związane z medycyną (m.in. krzyż, strzykawka, bicie serca)

Przedsiębiorco, zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia i pokaż efekty pomocy z Unii Europejskiej!

Unia Europejska wspiera mieszkańców Mazowsza na wiele sposobów. Jednym z nich są innowacyjne produkty oraz usługi zachęcające do dbania o nasze zdrowie. Mogą to być rozwiązania sprzyjające wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych, pielęgnacyjnych, czy też aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Należą do nich również innowacje w obszarze medycyny, rehabilitacji i farmacji, które wkraczają gdy zwykła profilaktyka to zbyt mało. Właśnie takich działań szukamy w ramach konkursu Lider Ochrony Zdrowia. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje projekty już tylko do 19 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

 

Jesteś przedsiębiorcą, który skorzystał z dofinansowania europejskiego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020? Zgłoś efekty swojego projektu do udziału w konkursie Lider Ochrony Zdrowia w kategorii „Innowacje biznesowe”. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a jego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Dlaczego warto?

Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie zaplanowanego na wrzesień głosowania internetowego. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 26-27 października.

Udział w konkursie to możliwość:

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 19 sierpnia do godziny 23.59 na adres lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu .

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-08-17
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-08-17

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content