[ic_wcag]

Aktualności

Rozpoczęliśmy nabór Partnerem 11. Forum Rozwoju Mazowsza – najważniejszego wydarzenia poświęconego Funduszom Europejskim w regionie!

Jesienią 2020 roku już po raz jedenasty Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zorganizuje Forum Rozwoju Mazowsza, czyli największe wydarzenie poświęcone funduszom europejskim w województwie. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła ponad 90 prelegentów, ponad 50 Partnerów i przeszło 2 tysiące odwiedzających. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. W tym roku, z uwagi na szczególną sytuację epidemiczną, wydarzenie odbędzie się w formule on-line i potrwa jeden dzień. Zaplanowane na przełomie października i listopada 11. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się pod hasłem #eFEktUE. Wydarzenie będzie stanowiło przestrzeń do dyskusji o wpływie funduszy europejskich na rozwój regionu oraz prezentacji projektów zrealizowanych z unijnym wsparciem. Do 31 sierpnia samorządy, uczelnie, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i inne podmioty korzystające z unijnego dofinansowania mają czas na zgłoszenie do grona Partnerów wydarzenia. Regulamin naboru Partnerów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia tegorocznej edycji wydarzenia!

 

Forum Rozwoju Mazowsza już po raz jedenasty stanie się przestrzenią do dyskusji i wymiany doświadczeń w gronie administracji, sektora biznesowego, naukowego i pozarządowego. Co roku spotykaliśmy się podczas debat, prezentacji, warsztatów, pokazów i mniej formalnych dyskusji w przestrzeni wystawienniczo-networkingowej. W tym roku, z uwagi na zagrożenia związane z epidemią COVID-19 wydarzenie przyjmie zupełnie nową, zdalną formułę.

Jak będzie wyglądało 11. Forum Rozwoju Mazowsza?

Tegoroczna edycja Forum będzie jednodniowym wydarzeniem, wypełnionym dyskusjami i prezentacjami na temat rozwoju regionu z wykorzystaniem funduszy europejskich. Debaty i wystąpienia transmitowane będą równocześnie z dwóch studiów nagraniowych. Dodatkowo, planowane są inne aktywności w wirtualnej przestrzeni takie jak połączenia na żywo z beneficjentami, czaty z ekspertami, czy pokazy filmów promujących dofinansowane projekty. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, konieczna będzie natomiast wcześniejsza rejestracja.

Jak zgłosić się do grona Partnerów wydarzenia?

Do grona Partnerów zapraszamy samorządy, instytucje kultury, edukacji, ochrony zdrowia, instytucje naukowe, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i wszystkie inne podmioty realizujące projekty z unijnym dofinansowaniem na Mazowszu.Masz pomysł na debatę? Chcesz zgłosić eksperta w roli prelegenta? Masz ciekawy materiał filmowy o swoim projekcie? Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 sierpnia 2020 roku.

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2020-07-01
  • Czas wytworzenia:
  • 2020-07-01

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content