[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajdują się postacie korzystające z laptopa, telefonu komórkowego. Obok zamieszczone jest hasło: Skorzystaj z platformy Kohesio i odkryj projekty z dofinansowaniem unijnym w Twojej okolicy!

Skorzystaj z platformy Kohesio i odkryj projekty z dofinansowaniem unijnym w Twojej okolicy!

Kohesio to elektroniczna wyszukiwarka projektów zrealizowanych ze wsparciem funduszy unijnych, utworzona z inicjatywy Komisji Europejskiej. Platforma umożliwia odnalezienie na mapie setek tysięcy projektów. Dzięki Kohesio w prosty i przejrzysty sposób możesz odnaleźć aktualne informacje o projektach realizowanych w ramach Polityki Spójności. Nie zwlekaj, poznaj możliwości Kohesio i sprawdź, jakie inwestycje znajdują się w Twojej okolicy.

 

Platforma Kohesio – nowoczesna wyszukiwarka projektów ze wsparciem Funduszy Europejskich

Platforma Kohesio to interaktywna mapa, która zachęca do odkrywania regionów i miast Unii Europejskiej. To także skuteczne narzędzie do poznania takich inwestycji jak np. rewitalizacje budynków historycznych, ochrona mazowieckiej przyrody, modernizacja i doposażenie placówek medycznych, termomodernizacje budynków użyteczności publicznej czy też działań na rzecz integracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem. Dzięki bazie każdy może dowiedzieć się, w jaki sposób Unia Europejska wspiera rozwój regionów i miast, w tym ich spójność gospodarczą, społeczną i terytorialną. Ponadto po wybraniu na mapie konkretnego projektu, możemy dowiedzieć się więcej o szczegółach jego realizacji.

 

Fundusze europejskie pomagają realizować różnorodne projekty m.in. w takich obszarach jak: badania i rozwój, e-usługi, rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości, ekologia, jakość życia, edukacja, integracja, rozwój transportu, ochrona zdrowia i rozwój rynku pracy. Odkryj, jak wiele dzieje się w Twoim regionie i zajrzyj na stronę Kohesio


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-07-28
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-07-28

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content