[ic_wcag]

Aktualności

Hasła: 13. Forum Rozwoju Mazowsza, save the date (zarezerwuj termin), 14-15 listopada 2023, Stadion Legii Warszawa, a w tle ludzie podczas konferencji

Spotkajmy się jesienią podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FEnomenUE !

Wszyscy korzystamy z efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej – to jest właśnie #FEnomenUE. Pod takim hasłem odbędzie się 13. edycja Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejszego wydarzenia poświęconego roli funduszy europejskich w rozwoju regionu. W tym roku spotkamy się 14-15 listopada w Warszawie. Przed nami dwa dni pełne inspiracji i wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego, pozarządowego, a także mieszkańców. Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Zapraszamy do śledzenia aktualności publikowanych na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych!

 

Każdy z nas jest inny. Mamy inne potrzeby, zainteresowania, przyzwyczajenia, ale wszyscy korzystamy z tego że już od 19 lat jesteśmy częścią Unii Europejskiej – wyjątkowej wspólnoty u której podstaw leżą wolność, poszanowanie praw człowieka, równość, czy demokracja. Korzystamy również z efektów tysięcy inwestycji dofinansowanych na przestrzeni ostatnich lat. A przed nami kolejne możliwości dostępne w programie „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”!. I właśnie o tym porozmawiamy podczas tegorocznej edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Co się będzie działo podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza?

Forum Rozwoju Mazowsza to dwudniowe, darmowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Do dyspozycji uczestników będą:

 • inspirujące debaty z polskimi i zagranicznymi ekspertami organizowane na dwóch scenach,
 • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
 • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
 • konsultacje eksperckie  i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas wydarzenia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian, w którym każdy z nas będzie mógł zagłosować na efekty projektów dofinansowanych przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Już niebawem udostępnimy kolejne informacje! Zachęcamy do śledzenia aktualności strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz profilu Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych (Facebook oraz Linkedin).

 

A tak było podczas ostatniej edycji wydarzenia!

Ostatnia edycja odbyła się w dniach  6-7 grudnia 2022 roku pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspierał również Europejski Komitet Regionów. Wydarzenie współtworzyło ponad 90 ekspertów i przeszło 40 organizacji reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Z szerokiej oferty debat, warsztatów, prezentacji i pokazów w ramach trzech stref tematycznych – Strefy Rozwoju Mazowsza, Strefy Zdrowia oraz Strefy Młodych skorzystało ponad 1,1 tys. osób na miejscu wydarzenia, a kolejne śledziły transmisję prowadzoną na żywo w internecie.

 


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Kamil Staruch
 • Wytwarzający:
 • Kamil Staruch
 • Czas udostępnienia:
 • 2023-06-16
 • Czas wytworzenia:
 • 2023-06-16

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content