[ic_wcag]

Aktualności

Grafika z hasłem: Dni Otwarte Funduszy Europejskich; Koncerty, pikniki, muzea; 7-9.10.2022; atrakcje w całej Polsce. Całość otoczona kolorowa ramką.

Startują Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022!

Już w najbliższy weekend odbędzie się największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, czyli DOFE 2022! IX edycja wydarzenia zaplanowana jest na 7-9 października br. Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Zobacz, jak wiele projektów zrealizowano dzięki środkom unijnym i odwiedź wybrane z nich. Na Mazowszu czekają na Was m.in. wybrane muzea, wystawy, różnorodne warsztaty oraz dyskusje. Podczas wydarzenia możesz również skorzystać z konsultacji na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Akcja DOFE jest częścią kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Koordynatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://dniotwarte.eu/

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 – świętuj razem z nami

IX edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE 2022) odbędzie się w dniach 7-9 października br. W ramach wydarzenia można skorzystać z licznych atrakcji. Czeka na Was m.in. zwiedzanie mazowieckich muzeów, a także jazda nowoczesnym symulatorem kolejowym, warsztaty żywieniowe czy turniej szachowy. To także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu środków unijnych oraz podzielić się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy. Dla młodzieży licealnej zaplanowano m.in. panel dyskusyjny, quiz wiedzy dot. Unii Europejskiej i warsztaty muzykalno-plastyczne. Z kolei na najmłodszych czekają zajęcia przyrodnicze, gra terenowa, lekcje historyczne, warsztaty plastyczne i muzyczne, lekcja na temat Unii Europejskiej, a także zajęcia z wykorzystaniem dywanu interaktywnego. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie atrakcje czekają na Was podczas wydarzenia?

Już w najbliższy weekend wyjątkowe aktywności zaprezentuje m.in. Muzeum Niepodległości w Warszawie, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry i wiele innych instytucji. Podczas wydarzenia masz okazję odwiedzić także miejsca, które na co dzień są niedostępne dla zwiedzających. Zapoznaj się z przygotowanymi atrakcjami i wybierz pośród nich te, które chcesz odwiedzić w najbliższy weekend. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu stacjonarnie, masz także możliwość zapoznać się z przygotowanymi materiałami wideo o dofinansowanych projektach, wziąć udział w webinariach, szkoleniach, a także udać się na wirtualny spacer.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą, przedstawiającą atrakcje przygotowane przez mazowieckich beneficjentów.

Więcej informacji znajdziesz również na stronie: www.dniotwarte.eu

 • Wybierz

  [Wielkość pliku: 12 MB]. Data dodania: 2022-10-05

Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • r.bodzioch@mazowia.eu
 • Wytwarzający:
 • r.bodzioch@mazowia.eu
 • Czas udostępnienia:
 • 2022-10-05
 • Czas wytworzenia:
 • 2022-10-05

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content