[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Startuje internetowe głosowanie na mazowieckie projekty w plebiscycie „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”!

Zrewitalizowane zabytki, przebudowane drogi, ścieżki rowerowe, odnowione przestrzenie miejskie, obiekty kultury, lepiej wyposażone szpitale – to tylko niektóre efekty Funduszy Europejskich na Mazowszu. Pozytywne zmiany widać w każdym subregionie. Które z nich mają szansę na wygraną w plebiscycie „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”? O tym zdecydują mieszkańcy podczas internetowego głosowania na aż 47 projektów dofinansowanych ze środków programu regionalnego. Do 31 października potrwa głosowanie przez stronę www.liderzmian.eu. Zapraszamy!

 

Przez cały październik mieszkańcy Mazowsza mogą głosować na wybrane projekty infrastrukturalne, społeczne, naukowe, a także biznesowe dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Głosowanie odbywa się w ramach plebiscytu „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023” organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

 

– Program regionalny jest już na zaawansowanym etapie realizacji, a efekty dofinansowanych działań widać w całym województwie. Dlatego zachęcam do głosowania na projekty biorące udział w plebiscycie  – powiedział Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego. Wyniki głosowania poznamy już w listopadzie

 

–  Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 25 listopada podczas 11.Forum Rozwoju Mazowsza, które w tym roku wyjątkowo odbędzie się w formule zdalnej – dodaje Mariusz Frankowski Dyrektor MJWPU.

 

Trwa głosowanie na projekty dofinansowane z Unii Europejskiej

Mieszkańcy Mazowsza mogą już głosować na wybrane przez siebie projekty  o zasięgu lokalnym lub regionalnym. Głosowanie przez stronę www.liderzmian.eu potrwa do 31 października do godziny 23:59. Co ważne, każda osoba może oddać raz dziennie jeden głos na projekt w ramach każdego z subregionów.

Jakie projekty biorą udział w plebiscycie?

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Michał Strzelczyk
  • Wytwarzający:
  • Michał Strzelczyk
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-10-01
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-10-01

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content