[ic_wcag]

Aktualności

Szkolenie dla przedsiębiorców chcących ubiegać się o Fundusze Europejskie na projekty inwestycyjne

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z aplikowania o fundusze europejskie na projekty inwestycyjne w konkursie z Działania 3.3 Innowacje w MŚP w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje szkolenie w trybie zdalnym już 14 lipca w godzinach 11:00-13:00. Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji. Zapraszamy!

Już 14 lipca 2021 r. w godz. 11:00-13:00 mikro, mali, średni przedsiębiorcy, którzy aktywnie prowadzą działalność gospodarczą, tj.  uzyskują przychody z działalności gospodarczej w okresie przynajmniej 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o dofinansowanie będą mogli wziąć udział w szkoleniu z przygotowywania wniosku o dofinansowanie na projekty inwestycyjne.

Rekrutacja trwa do 13 lipca 2021r. do godz. 14:00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie przez formularz zgłoszeniowy.

Fundusze na inwestycje sektora MŚP

Konkurs rusza już  13 lipca 2021 r. Fundusze europejskie będą przeznaczone na rozbudowę przedsiębiorstw, zwłaszcza w związku z wprowadzeniem na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług. Finansowanie obejmie również inwestycje w zmiany w procesach produkcyjnych, ale też zmiany w sposobie świadczenia usług, w tym elektronicznych. Możliwe będzie także pozyskanie wsparcia na wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych do działalności gospodarczej. Dofinansowanie projektów wyniesie od 400 tys. zł do nawet 4 mln zł.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

 • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
 • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
 • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.

Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Karol Zaczyński
 • Wytwarzający:
 • Karol Zaczyński
 • Czas udostępnienia:
 • 2021-07-12
 • Czas wytworzenia:
 • 2021-07-12

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content