[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

hasło "Dbasz o zdrowie mieszkańców dzięki wsparciu z Unii Europejskiej? Do 5 września zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia!" . W tle unijne gwiazdki oraz grafiki związane z medycyną (m.in. krzyż, strzykawka, bicie serca)

Szukamy Liderów Ochrony Zdrowia dzięki pomocy z Unii Europejskiej – Zgłoś swój projekt do 5 września!

Sezon urlopowy powoli dobiega końca. Dlatego specjalnie dla Was uruchomiliśmy nabór uzupełniający do specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w której mieszkańcy wybiorą Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu. Zgłoszenia projektów dofinansowanych przez Unię Europejską można wysyłać do 5 września. Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania na rzecz zdrowego trybu życia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Konkurs Lider Ochrony Zdrowia jest okazją do zaprezentowania działań wspieranych przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Wydarzenie odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a jego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w ramach wybranych kategorii spośród:

Co ważne, do udziału w konkursie przyjmowane są tylko projekty zakończone lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 kwietnia 2022 r.

 

Dlaczego warto?

Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie głosowania internetowego. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 26-27 października.

Udział w konkursie to możliwość:

 

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 5 września do godziny 23.59 na adres
lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu .

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-08-23
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-08-23

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content