[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się hasło: Trendy w promocji - jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? Scena Offowa, 14 listopada w godzinach 13:30-14:00, 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Obok przestawiony jest telefon komórkowy, nad nim widoczne są emotikony oraz ikony aplikacji.

Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych?

W dzisiejszym świecie media społecznościowe towarzyszą nam na każdym kroku. Czego młodzi ludzie szukają w social mediach? Czy sztuczna inteligencja może wspierać działania promocyjne? A także, jakie trendy w promocji będą popularne w 2024 roku? Na te wiele innych pytań poznamy odpowiedzi już 14 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty pt.: Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl

Trendy w promocji

Podczas debaty dowiemy się jakie kampanie marketingowe mają największy potencjał,  w jaki sposób łączyć merytoryczne treści z atrakcyjną wizualnie formą, a także jak wykorzystać sztuczną inteligencję w działaniach promocyjnych. Ponadto poznamy dobre praktyki w obszarze promocji oraz  dowiemy się, jakie treści przyciągają uwagę młodych ludzi. Jeśli chcecie poznać tajniki idealnej kampanii marketingowej oraz najnowsze trendy w social mediach, bądźcie z nami w najbliższy wtorek, 14 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

Porozmawiajmy o mediach społecznościowych

 

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? która odbędzie się 14 listopada w godzinach 13:30-14:00 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Paulina Łukaszuk, Dyrektor ds. Komunikacji, Rzecznik Prasowa Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą:

 • Karolina Wierzba, Studenckie Koło Naukowe Marketingu Szkoły Głównej Handlowej
 • Maria Kadłuczko, Warszawska Szkoła Filmowa
 • Klaudia Dudkiewicz, Przewodnicząca Komisji Promocji i Współpracy Zewnętrznej Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Program oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Spotkajmy się podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem 70 ekspertów i 50 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Kamil Staruch
 • Wytwarzający:
 • Kamil Staruch
 • Czas udostępnienia:
 • 2023-11-10
 • Czas wytworzenia:
 • 2023-11-10

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content