[ic_wcag]

Aktualności

Hasło konkursowe: Inwestycja z perspektywą 2023 obok ciemnoniebieskie kontury budynków.

Trwa głosowanie internetowe na najciekawszą „Inwestycję z perspektywą”!

Trwa głosowanie internetowe na najlepszą inwestycję samorządową dofinansowaną z Funduszy Europejskich w ramach konkursu: „Inwestycja z perspektywą”. Zwycięzcami zostaną samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów w porównaniu do liczby mieszkańców. Głosowanie zakończy się 10 lutego o godziny 15:59. Konkurs jest realizowany w ramach projektu: „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP.

 

Konkurs „Inwestycja z perspektywą”

Inicjatywa „Inwestycja z perspektywą” promuje samorządowe projekty współfinansowane z funduszy europejskich. Każdy region może pochwalić się wieloma potrzebnymi inwestycjami, które poprawiły komfort życia mieszkańców. Wśród projektów zgłoszonych w województwie mazowieckiem znajdują się różnorodne inwestycje z obszaru m.in. ochrony zdrowia, rozwoju kultury, mobilności miejskiej czy też ochrony środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z listą zgłoszonych projektów oraz wybrania spośród nich mazowieckiego lidera.

 

Do kiedy trwa głosowanie?

Na projekty można głosować do 10 lutego br. do godziny 15:59.

Zwycięzcami zostaną jednostki samorządowe, które otrzymają największą liczbę głosów Internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanego przez Główny Urząd Statystyczny). Trzy zwycięskie samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną wyróżnione statuetką: „Inwestycja z perspektywą”. Ponadto Polska Agencja Prasowa przygotuje na temat nagrodzonych projektów wideoreportaże.

 

Więcej informacji na stronie: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa

Regulamin-Inwestycja z perspektywą 2023


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Michał Strzelczyk
  • Wytwarzający:
  • Michał Strzelczyk
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-02-02
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-02-02

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content