[ic_wcag]

Aktualności

Trwa głosowanie internetowe w konkursie „Inwestycja z perspektywą”!

Zachęcamy do oddania głosu w konkursie na najciekawszą inwestycję samorządową współfinansowaną z funduszy europejskich. Organizatorem konkursu „Inwestycja z perspektywa” jest Serwis Samorządowy PAP. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym. Głosowanie trwa do  poniedziałku, 19 lutego br. do godziny 12:00. Konkurs jest realizowany w ramach projektu: „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków” współfinansowanego przez Parlament Europejski.

Weź udział w konkursie: „Inwestycja z perspektywą”

Celem konkursu jest promocja samorządowych inwestycji współfinansowanych z funduszy europejskich. Zwycięzcami zostaną jednostki samorządowe, których opis projektu otrzyma największą liczbę głosów Internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanego przez Główny Urząd Statystyczny).

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas konferencji: „20 lat Polski w Unii Europejskiej”, planowanej na 24 kwietnia w Centrum Prasowym PAP.

Ponadto trzy zwycięskie inwestycje otrzymają statuetkę „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca odwiedzi reporter PAP i udokumentuje wybraną inwestycję.

Z województwa mazowieckiego w głosowaniu biorą udział 2 projekty dofinansowane w ramach RPO WM 2014-2020: rewitalizacja pałacu rodziny Wierusz-Kowalskich w Brwinowie oraz rewitalizacja budynków d. Browaru i Manufaktury oraz Parku im. AK i jego otoczenia w Węgrowie.

Termin głosowania upływa 19 lutego br. o godzinie 12:00.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.pap.pl/europap/zaglosuj-na-najlepsza-inwestycje-w-konkursie-inwestycja-z-perspektywa


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2024-02-16
  • Czas wytworzenia:
  • 2024-02-16

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content