[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Grafika z hasłem: Twoja firma straciła na brexicie? Re_Open UK jest właśnie dla Ciebie. Ponad 500 mln zł czeka na polskich przedsiębiorców. Obok zdjęcie charakterystycznej angielskiej budki telefonicznej.

Trwa nabór wniosków o dotacje dla przedsiębiorstw, które ucierpiały w wyniku brexitu

Przedsiębiorcy, którzy ponieśli straty spowodowane wystąpieniem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej z UE mają możliwość ubiegania się o środki finansowe w ramach Programu Re_Open UK. Ze wsparcia mogą skorzystać polskie firmy o statusie MŚP lub dużego przedsiębiorstwa, które odnotowały spadek sprzedaży z UK po 2020 r. lub też ponieśli dodatkowe koszy związane z brexitem.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Za realizację Programu odpowiada Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna  S.A.

 

Pozyskaj dotacje na przeciwdziałanie negatywnym skutkom brexitu 

Celem Programu Re_Open UK jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom brexitu, w wyniku którego ucierpiały polskie firmy, w szczególności mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach Programu można ubiegać się o dofinansowanie czterech typów projektów:

 

Ponadto zainteresowani pozyskaniem dotacji mają szansę wziąć udział w informacyjnych webinariach. Podczas spotkań nastąpi prezentacja Programu Re_Open UK, a także omówienie dobrych praktyk oraz najczęściej popełnianych błędów. Następnie będzie można zadać ekspertom pytania. Nadchodzące webinarium odbędzie się, przed zamknięciem lutowych naborów wniosków, 24 lutego 2023 w godzinach 10:00-12:00.

 

Harmonogram naborów: https://www.reopen.biz/nabory

Zgłoszenia do udziału w webinarium: https://forms.office.com/e/rJzL2eA3a7

Więcej informacji na stronie: https://www.reopen.biz/


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-02-22
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-02-22

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content