[ic_wcag]

Aktualności

Hasło konkursowe: Inwestycja z perspektywą 2023 obok ciemnoniebieskie kontury budynków.

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Inwestycja z perspektywą”!

Wystartowała kolejna edycja bezpłatnego konkursu na najciekawszą inwestycję samorządową: „Inwestycja z perspektywą”. Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym. Termin przesyłania zgłoszeń upływa  27 stycznia br. o godzinie 23:59. Konkurs jest realizowany w ramach projektu: „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską.

Jak wziąć udział w konkursie?

Celem konkursu jest promocja samorządowych inwestycji współfinansowanych z funduszy europejskich. Inicjatywa stanowi również źródło inspiracji do podejmowania podobnych wyzwań. Do udziału w konkursie zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego. Projekty mogą dotyczyć dowolnych dziedzin, na przykład: ochrony środowiska, kultury, oświaty czy też cyfryzacji. Zgłaszane projekty muszą być współfinansowane z budżetu Unii Europejskiej w ramach dowolnej perspektywy unijnej.

Do kiedy trwa nabór zgłoszeń?

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 27 stycznia br. o godzinie 23:59. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: samorzad@pap.pl

Głosowanie internetowe odbędzie się w dniach: 28 stycznia – 10 lutego 2023 r.

Zwycięzcami zostaną jednostki samorządowe, których opis projektu otrzyma największą liczbę głosów Internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanego przez Główny Urząd Statystyczny). Ponadto trzy zwycięskie inwestycje otrzymają statuetkę „Inwestycja z perspektywą”.

Więcej informacji na stronie: https://samorzad.pap.pl/kategoria/fundusze-europejskie-w-regionach/startuje-kolejna-edycja-konkursu-dla-samorzadow


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-01-19
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-01-19

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content