[ic_wcag]

Aktualności

: Grafika promująca Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023 z hasłem: Nie zwlekaj - zgłoś się już dziś! Obok zdjęcie uśmiechniętej grupy młodych osób trzymających się za ramiona.

Trwa rejestracja do udziału w X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Pochwal się swoim projektem zrealizowanym dzięki wsparciu środków unijnych podczas X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2023 (DOFE). To także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu środków unijnych oraz wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. X edycja DOFE odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Dołącz do nas, zgłoś swój projekt i podziel się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy. Rejestracja trwa do 31 marca br. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.dniotwarte.eu

 

Dołącz do X edycji DOFE – świętuj razem z nami!

 Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa inicjatywa poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. DOFE jest częścią kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. W ramach kampanii mieszkańcy mają możliwość poznać różnorodne projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym. X edycja DOFE 2023 odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023. Podczas wydarzenia każdy beneficjent ma szansę zaprezentować swój projekt, a także nawiązać kontakty biznesowe i wymienić się doświadczeniami w pozyskiwaniu środków unijnych. Czekają na Was również setki atrakcji w całej Polsce. W Warszawie zachęcamy do odwiedzenia Ogrodów Zamku Królewskiego i Arkad Kubickiego, gdzie odbędzie się Miasteczko Funduszy Europejskich. Będzie to doskonała okazja, by odwiedzić stoiska beneficjentów, a także wziąć udział w Grze Miejskiej lub koncercie. Nie zwlekaj, zgłoś się i zaprezentuj swój projekt szerszemu gronu odbiorców. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: www.dniotwarte.eu

 

 

 

 


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-03-06
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-03-06

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content