[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Trwają konsultacje społeczne „Programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”!

Mazowsze otrzyma ponad 2 mld euro w ramach „Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027” (FEM 2021-2027). Już tylko do 17 października masz szansę wziąć udział w konsultacjach społecznych nad programem. Skorzystaj z okazji – dowiedz się, jakie projekty otrzymają dofinansowane w nowej perspektywie unijnej oraz podziel się swoimi spostrzeżeniami. Czekamy na Twoją opinię!

Projekt „Programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027” został zatwierdzony przez Zarząd Województwa Mazowieckiego 7 września, jednak ostateczny kształt programu zostanie przyjęty po zakończeniu konsultacji społecznych. W ramach programu Mazowsze otrzyma ponad 2 mld euro, co bez wątpienia umożliwi intensywny rozwój województwa.

Kto i jak może wziąć udział w konsultacjach?

Do udziału w konsultacjach zapraszamy przedstawicieli samorządów, biznesu, organizacji społecznych, a także wszystkich mieszkańców województwa. Opinie, uwagi i wnioski do projektu programu można zgłaszać w formie:

Zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach!

Materiały do pobrania:

Projekt programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Mazowsza

Formularz do zgłaszania uwag

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-10-11
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-10-11

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content