[ic_wcag]

Aktualności

Webinar pt.: „Fundusze Europejskie za założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: „Fundusze Europejskie za założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów”.

Spotkanie będzie miało na celu przekazanie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozwój prowadzonej działalności gospodarczej.

Kiedy?

6 maja 2021 r. godz. 11:00 – 12:30

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 6 maja 2021 r.

Dla kogo?

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych uruchomieniem i rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej

Udział w webinarium jest bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem Formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik do niniejszego Zaproszenia. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres: punkt_plock@mazowia.eu najpóźniej do dnia 5 maja do godz. 12:00. W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym.

 

Program webinarium:

· Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na uruchomienie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz środków krajowych

· Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na rozwój firmy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Krajowych Programów Operacyjnych.

· Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)

· Pytania i odpowiedzi.

 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku

ul. Kolegialna 19

09 – 402 Płock

tel. 22 542 27 14 e-mail: punkt_plock@mazowia.eu


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-04-27
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-04-27

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content