[ic_wcag]

Aktualności

Webinar pt.: „Horyzont Europa – oferta dla firm”

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: „Horyzont Europa  – oferta dla firm”.

Celem spotkania informacyjnego będzie przekazanie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących programu Horyzont Europa oraz Instrumentu STEP i usługi Innopoint. Prelegentką omawiającą zagadnienia będzie Przedstawiciel Horyzontalnego Punktu Kontaktowego w regionie Polska Centralna oraz Specjalistka ds. funduszy europejskich.

Kiedy?

2o marca 2024 r. godz. 11:00 – 12:30

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej MS Teams. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 20 marca  2024 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych informacjami na temat Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.

Program spotkania: „Horyzont Europa – oferta dla firm”:

 1. Rejestracja i przywitanie
 2. Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych na Mazowszu– Specjalistka ds. funduszy europejskich
 3. Ogólne informacje na temat Partnerstwa Publiczno – Prywatnego (PPP) – Specjalistka ds. funduszy europejskich
 4. Instrument STEP oraz usługa INNOPOINT – wsparcie przedsiębiorców na drodze do innowacyjności – Specjalistka ds. funduszy europejskich
 5. Zasady realizacji projektów w programie Horyzont Europa – Przedstawiciel Horyzontalnego Punktu Kontaktowego w regionie Polska Centralna
 6. Konsultacje z uczestnikami

 

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie

Ul. Inflancka 4

00-189 Warszawa

tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38

e-mail: pife.warszawa@mazowia.eu


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Kamil Staruch
 • Wytwarzający:
 • Kamil Staruch
 • Czas udostępnienia:
 • 2024-03-08
 • Czas wytworzenia:
 • 2024-03-08

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content