[ic_wcag]

Aktualności

Webinar pt.: „Horyzont Europa – oferta dla firm”

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: Horyzont Europa – oferta dla firm.

Celem spotkania informacyjnego będzie przedstawienie aktualnej oferty dla firm w ramach Programu Horyzont Europa. Prelegentem omawiającym zagadnienia będzie przedstawiciel  Horyzontalnego Punktu Kontaktowego w regionie Polska Centralna oraz Specjalistka ds. Funduszy Europejskich.

Kiedy?

13 czerwca 2023 r. godz. 11:00 – 12:30

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej MS Teams. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego Rejestracja

 

Program spotkania informacyjnego:

 • Rejestracja i przywitanie
 • Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych na Mazowszu– przedstawiciel GPI w Warszawie
 • Ogólne informacje na temat Partnerstwa Publiczno – Prywatnego (PPP) – przedstawiciel GPI w Warszawie
 • Horyzont Europa – oferta dla firm –  przedstawiciel Horyzontalnego Punktu Kontaktowego w regionie Polska Centralna
 • Konsultacje z uczestnikami

 

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 13 czerwca  2023 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych informacjami na oferty dla firm w Programie Horyzont Europa.

 

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie

Ul. Inflancka 4

00-189 Warszawa

tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38

e-mail: punkt_kontaktowy@mazowia.eu

 

 

Klauzula informacyjna

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 1. Administratorem przesłanych danych osobowych jest Zarząd Województwa Mazowieckiego z siedzibą w Warszawie (03-719) ul. Jagiellońska 26.
 2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD) administratora danych: iod@mazovia.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania informacji e-mailowej, w celach kontrolnych oraz archiwizacyjnych. Dane przetwarzane są na podstawie Artykułu 6 ust. 1 lit .e), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi.
 4. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.
 5. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Dane osobowe będą przetwarzane w trakcie realizacji zadania związanego z funkcjonowaniem mazowieckiej sieci PIFE oraz przez okres 5 lat po zakończeniu jego realizacji.
 7. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich uniemożliwia otrzymanie informacji zwrotnej.

Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Kamilek
 • Wytwarzający:
 • Kamilek
 • Czas udostępnienia:
 • 2023-05-18
 • Czas wytworzenia:
 • 2023-05-18

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content