[ic_wcag]

Aktualności

Webinar pt.: „Pożyczki na kształcenie z Funduszy Europejskich”.

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.:  „Pożyczki na kształcenie z Funduszy Europejskich”.

Celem spotkania jest omówienie nieoprocentowanej pomocy zwrotnej – pożyczki na kształcenie, oferowanej z Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Kiedy?

2 września 2022 r. godz. 11:00 – 12:00

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego Rejestracja

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 2 września 2022 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby poszukujące wsparcia dofinansowań na kształcenie w ramach Funduszy Europejskich.

Program spotkania informacyjnego:

 • Rejestracja, przywitanie i informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych na Mazowszu w tym ogólne informacje na temat Partnerstwa Publiczno-Prywatnego;
 • Zasady udzielania wsparcia w ramach programu „Pożyczki na kształcenie”;
 • Konsultacje z uczestnikami.

 

 

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie

 1. Jagiellońska 74

03-301 Warszawa

tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38

e-mail: punkt_kontaktowy@mazowia.eu

 

Klauzula informacyjna

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 1. Administratorem przesłanych danych osobowych jest Zarząd Województwa Mazowieckiego z siedzibą w Warszawie (03-719) ul. Jagiellońska 26.
 2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD) administratora danych: iod@mazovia.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania informacji e-mailowej, w celach kontrolnych oraz archiwizacyjnych. Dane przetwarzane są na podstawie Artykułu 6 ust. 1 lit .e), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi.
 4. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.
 5. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Dane osobowe będą przetwarzane w trakcie realizacji zadania związanego z funkcjonowaniem mazowieckiej sieci PIFE oraz przez okres 5 lat po zakończeniu jego realizacji.

7. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich uniemożliwia otrzymanie informacji zwrotnej.


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Wojciech Bejda
 • Wytwarzający:
 • Wojciech Bejda
 • Czas udostępnienia:
 • 2022-08-25
 • Czas wytworzenia:
 • 2022-08-25

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content